Kasy Fiskalne

Kasy fiskalne

W wielkim skrócie

Ze względu na typ działalnści, zatosowanie czy obciążenie kasy fiskalne moża podzielic na grupy: kasy fiskalne proste / mobilne,  srednie, systemowe. Naszą ofertę przedstawiamy zaczynając od urządzeń fisklanych najprostrzych i najtańszych zmierzając ku bardziej wydajnych kasach na systemach kasowych bardzo wydajnych kończąc.

Urządzenia fiskalne firmy Novitus S.A. cieszą się wysoką bezawaryjnością pracy, niskimi kosztami eksploatacji, przystępną ceną, wysoką jakością wykonania oraz dostępem do części zamiennych. Kasy fiskalne Novitus to polski produkt. Novitus to ponownie numer 1 ( jak podaje Instytut Rynku elektronicznego) na rynku urządzeń fiskalnych za rok 2011.

Kasa nano e

mała kasa fiskalna nano e

Jak widać na powyższej prezentacji jest to nowoczesna kasa fiskalna, która przeznaczona do pracy w małych stacjonarnych lub mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, jest  zarazem jedną z najmniejszych na rynku i jedyną kasą przenośną realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej niewielki gabaryty, niespotykany kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Kasa fiskalna doskonale sprawdzi się w handlu obwoźnym. Niezwykle zgrabne i lekkie urządzenie kryje w sobie jednak nowoczesne rozwiązania techniczne, gwarantujące jej funkcjonalność i niezawodność. Wśród funkcji użytkowych kasy znajduje się m. in. coraz częściej poszukiwana funkcja obsługi waluty EURO. Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem płatniczym i modemem.

czytaj więcej

 

Kasa frigo II +

sklepowa niewielka kasa fiskalnaKasa fiskalna FRIGO II + przeznaczona jest do średnich punktów handlowo-usługowych. Jest to rozwinięcie kasy FRIGO II, które polega na podwyższeniu parametrów baz danych kasy oraz na dodaniu klawiatury szybkiej sprzedaży. Kasa posiada funkcję zmiany waluty głównej (wielowalutowość)

czytaj więcej

 

Kasa mała plus

novitus kasa fiskalna małaKasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) – to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

czytaj więcej

 

Mała plus e

novitus kasa fiskalna mała z pamięcią elektroniczną typu flashKasa fiskalna MAŁA PLUS E – to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. Funkcjonalność elektronicznej kopii znacznie zmniejsza zużycie papieru, usprawnia obsługę (wymiana papieru) oraz pozwala na bezpieczne przechowywanie danych.

czytaj więcej

 

Soleo plus

novitus kasa fiskalna sole plus dla średniej ilości sprzedażyKasa fiskalna SOLEO PLUS to rozbudowana wersja kasy SOLEO, doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych. Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

czytaj więcej

 

Soleo plus e

novitus kasa fiskalna sole plus z kopią elektroniczną dla średniej ilości sprzedażyKasa fiskalna SOLEO PLUS E to rozbudowana wersja kasy SOLEO E, doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych. Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

czytaj więcej

 

ps 3000 plus

novitus systemowa kasa fiskalna ps 3000 plus dla wysokiej wydajności sprzedażyKasa fiskalna PS 3000 Plus to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Przeznaczeniem PS 3000 Plus są dużych placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS 3000 Plus powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.

czytaj więcej

 

ps 3000 net

novitus systemowa kasa fiskalna ps 3000 net dla wymagających klientówKasa fiskalna PS 3000 net to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą kasą z prawdziwą kartą sieciową oraz największą bazą towarową. Przeznaczeniem PS 3000 net są dużych placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS 3000 net powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.

czytaj wiecej

 

ps 4000 e

novitus systemowa kasa fiskalna ps 4000 net dla najbardziej wymagających klientówKasa fiskalna PS 4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Przeznaczeniem PS 4000 E są duże placówki handlowe i supermarkety.

czytaj więcej

 

Zapowiedzi najnowszego urządzenia Novitus.

Kasa fiskalna Senteo E.

W najbliższej przyszłośi oferta kas fiskalnych firmy Novitus zostanie powiększona o model Novitus SENTO E.
Kasa fiskalna Sento E będzie wyposażona w 14  klawiszy funkcyjnych do szybkiej sprzedaży, zaprogramowania na nich często używanych funkcji.
Kasa fiskalna Novitus Sento E będzie posiadała możliwość zaprogramowania w nazwie towaru do 40 znaków oraz – możliwość wydrukowania w nagłówku paragonu np logo firmy.